50 powodów, dla których warto odwiedzić Portugalię

Myślę, że Luzomania jest doskonałym miejscem do ogłoszenia konkursu, w którym będziecie mogli wypowiedzieć się, za co cenicie, lubicie, bądź nawet kochacie Portugalię 🙂 Wiem bowiem doskonale, że zaglądają tutaj ludzie pozytywnie zakręceni na punkcie tego kraju i z pewnością zechcą dorzucić swoje zdanie do konkursowego tematu: “50 powodów, dla których warto odwiedzić Portugalię”.

 

Pomysł konkursu powstał przy okazji książki, nad którą obecnie (na zamówienie wydawnictwa Tamaryn) pracuję. Będzie ona częścią całej serii o wybranych państwach Europy. Ja zajmuję się oczywiście tematem mi najbliższym, czyli Portugalią.  W każdej z  pozycji znajdzie się prolog, zatytułowany właśnie “50 powodów, dla których warto odwiedzić …”.

Ja chciałem jednak, aby ta część została w pewnym zakresie, napisana przez przyszłych czytelników książki i stąd mój pomysł umożliwienia wypowiedzenia się na ten temat jak najszerszej publice w formie konkursu. Nie obawiajcie się jednak – wiem, że w obecnych czasach byłoby trudno wygospodarować wystarczająco dużo czasu na to, aby napisać tak długi elaborat. Pomyślałem o tym i konkurs będzie miał postać quizu z jednym tylko punktem, który będziecie musieli uzupełnić samodzielnie …

Już w najbliższy wtorek (29.10), tuż po ogłoszeniu wyników konkursu fotograficznego, przedstawię najnowszy konkurs, o którym mowa powyżej. Zorganizowany został on przy współpracy z Turismo de Portugal, które to ufundowało główną nagrodę – weekend spędzony w butikowym hotelu Janelas Verdes w Lizbonie!

Już teraz myślcie nad przynajmniej jednym powodem, dla którego warto odwiedzić Portugalię i nie zapomnijcie zaglądnąć tutaj, bądź na facebookowy fanpage Luzomanii, ponownie we wtorek! Jeśli nie chcecie, aby umknęło Wam ogłoszenie konkursu, napiszcie na adres: konkurs@luzomania.pl a Luzomania 29go prześle Wam wszelkie informacje na ten temat.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *