Magazyn Pastel

Z wiadomych powodów od jakiegoś już czasu przebywamy częściej w dom i mamy więcej wolnego czasu. Proponujemy Wam lekturę naszego Magazynu Pastel. Wydaliśmy go w sumie XII numerów (tylko w wersji elektronicznej), z czego pierwszy – pilotowy, można ściągnąć sobie, klikając tutaj. Pozostałych jedenaście numerów możecie zakupić. Jak to zrobić? Oto instrukcja:

 

Aby zakupić interesujący Was numer magazynu Pastel, wystarczy kliknąć tutaj, czyli na link ze stroną PayPal, gdzie  można dokonać płatności (każdy numer magazynu kosztuje 5 zł) właśnie przy pomocy tej aplikacji. Dodatkowo proszę o przesłanie maila (luzomania@gmail.com) z informacją, który numer/które numery zamawiacie. PayPal niestety nie ma w swoim formularzu możliwości wpisania informacji  na ten temat.

Możecie oczywiście skorzystać z bardziej tradycyjnej formy i przesłać maila (luzomania@gmail.com) z zapytaniem o konkretny numer (bądź kilku numerów). Odeślę Wam informacje z numerem konta i po dokonaniu płatności wyślę zamówione magazyny. Cena każdego numeru to 5 zł.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *