TOP10 miejsc noclegowych w Portugalii, opracowane przez Trivago

 

Po zanalizowaniu milionów opinii podróżników z całego świata, Trivago skonstruowało listę 10 miejsc noclegowych w Portugalii, mogących poszczycić się najlepszym stosunkiem ceny do jakości:

 

1. Sagres Time Apartamentos, Sagres Otwarty od 2011, położony w południowo-zachodniej części Portugalii, Sagres Time to doskonałe miejsce na ucieczkę od codziennego stresu. W zgodnej opinii wszystkich gości, dużą atrakcją jest odkryty basen ze słoną wodą, do którego wychodzi się bezpośrednio z apartamentów oraz przyjazna obsługa. Komfort, czystość i lokalizacja również przyczyniły się do wysokiej pozycji tego miejsca w rankingu.

Sagres Time

2. Garden House Hostel, Porto – Potwierdzając popularność i jakość portugalskich hosteli, drugie miejsce w rankingu zajmuje hostel z Porto, drugiego co do wielkości miasta w Portugalii. Garden House znajduje się w XIX – wiecznej rezydencji położonej przy Rua de Santa Catarina, czyli na tej samej ulicy, co mityczna Café Majestic i inne znane miejsca w tym mieście. To co sprawia, że goście są tutaj naprawdę szczęśliwi to doskonała lokalizacja i swobodna atmosfera.

Garden House Hostel

3. Casa do Outeiro, Batalha – Około godziny drogi na północ od Lizbony, w pobliżu Klasztoru w Batalha, zabytku wpisanego na Światową Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, goście Trivago odkryli Casa do Outeiro – mały rodzinny hotel. Pasja właściciela, pana Vitora i niesamowity widok na klasztor, podbiły serca podróżników z całego świata! Zwracają oni uwagę na przyjazną atmosferę, doskonałą lokalizacją i smaczne śniadania.

Casa do Outeiro

4. Casas de Campo Mirandesas, Miranda do Douro – czwarte miejsce w rankingu zajęło, położone w dalekiej, północno-wschodniej Portugalii (przy granicy z Hiszpanią) Casas de Campo Mirandesas. Znajduje się ono w niewielkiej miejscowości Pena Branca, skąd blisko już do rzeki Douro, oddzielającej Portugalię od Hiszpanii. Komfort i poszanowanie dla lokalnej, tradycyjnej atmosfery, znalazły uznanie w oczach gości i zagwarantowały temu obiektowi wysokie miejsce w rankingu.

Casa de Campo Mirandesas

5. Hotel Lagoa dos Pastorinhos, Fátima – Listę TOP 5 zamyka położony w Fatimi, w odległości niecałych 500 m od Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, Hotel Lagoa dos Pastorinhos. “Prostota, komfort i lokalizacja” to główne zalety tego hotelu. Dla respondentów ważna była również doskonała obsługa hotelowa i smaczne śniadania. Last but not lest – przepiękny widok na Fatimę.

Hotel Lagoa dos Pastorinhos

6. Oporto Sky Hostel, Porto – Drugim miejscem noclegowym z Porto na tej liście jest również hostel. Znana ze swojej gościnności północ Portugalii to również znak rozpoznawczy Oporto Sky Hostelu: przyjazna obsługa, luźna atmosfera i dobra lokalizacja to główne przyczyny dla których znalazł się on wśród czołówki.

Oporto Sky Hostel

7. Casa de Santos, Lisboa – Ten nowy lizboński pensjonat, zajmuje siódmą pozycję na liście. Położony pomiędzy dzielnicami Santos, Bica i Santa Catarina, został uznany za miejsce komfortowe, z interesującym wystrojem wnętrz. Goście docenili wyjątkową staranność aranżacji najmniejszych nawet detali.

Casa de Santos

8. Hotel Mira D’Aire, Porto – Najczęściej wymieniane przymioty tego hotelu, zajmującego XIX -wieczny dwór, to przyjazna atmosfera oraz gotowość właścicieli do pomocy w każdej sprawie. Pobyt tutaj, to “jak wizyta u przyjaciół”.

Hotel Mira d’Aire

9. Loulé Jardim Hotel, Loulé – Świetna cena Loulé Jardim Hotel została bardzo mocno zaakcentowana przez gości, co czyni go niepokonanym w relacji jakości do ceny. Jest to pierwszy hotel z regionu południowej Portugalii, a goście podkreślają piękno wewnętrznego ogrodu, smaczne śniadania i dobrą obsługę. Zachwyceni są również basenem położonym na trzecim piętrze i obszernym tarasem.

Loulé Jardim Hotel

10. Porto Lounge, Porto – Listę Trivago TOP10, zamyka najlepszy niskobudżetowy pensjonat w całej Portugalii – Porto Lounge w mieście Porto. Położony jest on w całkowicie odrestaurowanym XVIII – wiecznym budynku, w ścisłym centrum tego miasta. Goście chwalą sobie nowoczesne wzornictwo, lokalizację i dobre ceny.

Porto Lounge Hostel

 

Informacja pochodzi ze strony Visit Portugal

0 thoughts on “TOP10 miejsc noclegowych w Portugalii, opracowane przez Trivago”

  1. \”położony w południowo-wschodniej części Portugalii, Sagres Time\”

    Powinno być południowo-ZACHODNIEJ 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *