Wywiad dla “The Blond Travels”

Gościem w różnych studiach radiowych byłem już wielokrotnie. Nigdy jednak nie udzielałem wywiadu na żywo, siedząc przed ekranem własnego komputera! Pomimo trudności technicznych, było to bardzo ciekawe doświadczenie. Dziękuję Joannie z bloga “The Blond Travels” za możliwość wirtualnego spotkania a wszystkim tym, którzy uczestniczyli w nim za pośrednictwem chata, za ich pytania, na które zgodnie z formułą programu, odpowiadałem na bieżąco.

 

Jeśli ktoś chciałby się przysłuchać naszej rozmowie, może to zrobić teraz, tu i teraz 🙂 Poniżej zamieszczam link do zapisu spotkania, umieszczony przez Joannę na youtubowym profilu The Blond Travel.

Przepraszam za brak mojej osoby w wywiadzie na początku i na końcu wywiadu 🙂 Aplikacja dzięki której mogliśmy przeprowadzić naszą rozmowę, chyba jednak niezbyt polubiła mój smartfon.

Rozmawiamy o Portugalii, w której spędziłem 10 lat mojego życia. Wymieniamy z Joanną nasze doświadczenia o życiu codziennym w Portugalii i o samych Portugalczykach, jednym słowem – zapraszam na ploteczki o moim ukochanym kraju 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *