Magazyn PaStel – Portugalia dla smakoszy

Razem z Moniką Drzazgowską wydajemy specjalnie dla smakoszy Portugalii magazyn PaStel. Na ponad trzydziestu stronach piszemy o portugalskiej kuchni, winach a także o szeroko pojętej portugalskiej kulturze – muzyce, filmach, książkach. Stałą pozycją jest również Kalendarium Luzomanii, w którym omawiamy 4 najciekawsze naszym zdaniem wydarzenia kulturalno – turystyczne, jakie będą miały miejsce w danym miesiącu w Portugalii. W każdym z numerów znajdują się również gościnne wpisy innych fanów portugalskich tematów oraz udostępnione nam, wykonane przez nich zdjęcia.

 

Magazyn Pastel

Zachęcamy do zaglądania do prowadzonego na bieżąco Kalendarium Luzomanii. Chętnie uzupełnimy go o informacje, które nam podeślecie na adres kontakt@luzomania.pl z dopiskiem “Kalendarium Luzomanii”.

Spragnionych portugalskiej muzyki zapraszamy na MLM – Muzyczną Listę Luzomanii na youtubie.

Pastel

Aby zakupić bieżący numer magazynu Pastel, wystarczy w poniższym okienku wpisać numer Pastela, który chcemy kupić (II, III, IV itd.) i kliknąć na “wyślij zapytanie”.

Zostaniecie przeniesieni na stronę płatności PayPal. Każdy numer kosztuje 5 zł. Wpisujemy w rubryczce “cena przedmiotu” właściwą kwotę do zapłacenia (jeśli kupujemy jeden numer, to będzie to 5 zł, jeśli dwa numery to 10 zł itd.) i klikamy na zaktualizuj.

Ostatnią czynnością jest zalogowanie w okienku po prawej stronie – w taki sam sposób, jak zawsze przy okazji płatności PayPal


Podaj numer Pastela


 

Tych z Was, którzy wolą zapłacić tradycyjną metodą, proszę o mail: kontakt@luzomania.pl i podanie numeru Pastela, który chcielibyście zamówić. Odeślę informacje odnośnie konta bankowego.

Podobnie jak w przypadku płatności PayPal, jest możliwość zakupu archiwalnych tytułów– kosztują one również 5 zł każdy, proszę tylko poinformować mnie mailowo, który numer (numery) magazynu zamawiacie.

Pierwszy, darmowy numer Pastela  można obejrzeć tutaj.

 

Życzymy przyjemnej lektury

Monika Drzazgowska                                                        Janusz St. Andrasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *