Festiwal Being Gathering w Idanha-a-Velha, czyli joga we wszelkich odmianach

Festiwal Being Gathering  czyli 4 dni z jogą, well-being, sztuką, warsztatami i muzyką w jednym z najpiękniejszych regionów Portugalii. Pomyślałem sobie, że być może niektórzy z Was będą zainteresowani tego typu spotkaniem, zamieszczam więc poniżej informację przysłaną mi przez organizatorów. Wszelkie ewentualne zapytania proszę kierować bezpośrednio do nich – informacje znajdują się w linku na końcu tekstu.

Od 28 czerwca do 2 lipca 2017 roku w Boomlandzie (tuż koło malowniczych historycznych miasteczek Idanha-a-Velha i Monsanto) odbędzie się druga edycja Being Gathering czyli festiwalu poświęconemu celebrowaniu natury i współuczestnictwa oraz dbania o duszę i ciało („well-being”).

 

Being

Na festiwalu będzie można wziąć udział w zajęciach jogi z najlepszymi nauczycielami z całego świata, reprezentującymi różnorodne odmiany tej praktyki, takie jak: acrojoga, ashtanga, ayur joga, chiksta & nadi shodana, dynamic spiral joga, hatha joga, jivamukti joga, kundalini joga, prana vinyasa flow, pranayama, radical love joga, shamanic joga oraz yin czy yin yang joga. Reszta programu Being Gathering to różnorodne warsztaty dla wszystkich grup wiekowych – od zajęć tanecznych, poprzez techniki sztuki walki, aż po sesje medytacyjne, szałasy potu czy też wodne praktyki Watsu. Będzie można również uczestniczyć w warsztatach i konferencjach poruszających tematykę rozwoju osobistego oraz holistycznego i świadomego życia.

 

Being Gathering to również terapie indywidualne – masaże, „terapie duchowe”, leczenie dźwiękiem, doradztwo astrologiczne,  a także Holistic Medical Care, które oferuje bezpłatne konsultacje u mistrzów tradycyjnych praktyk medycznych. Nie zabraknie również muzyki zintegrowanej z konceptem festiwalu – czyli koncertów muzyki świata, ambient i organicznego transu. Being to również festiwal dla rodzin, z bogatym programem warsztatów dla najmłodszych.

 

Podczas wydarzenia będzie można skosztować organicznej i lokalnej kuchni w restauracjach na świeżym powietrzu, bądź ugotować własne jedzenie w tzw. kuchniach społecznych. Spać będzie można w namiotach na łonie natury, bądź w przygotowanym przez organizację zakwaterowaniu w namiotach Tipi. Dojazd na festiwal z lotnisk w Madrycie i Lizbonie jest oferowany w ramach usługi Being Bus. Festiwal opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju, starając się minimalizować wpływ na środowisko i chronić lokalny ekosystem. 

 

Bilety na Being Gathering dostępne są w cenie od 125 do 150 euro,  z limitem sprzedaży do 5000 biletów, jako że celem Being Gathering jest zaproponowanie jego uczestnikom doświadczenia przebywania w  niezatłoczonej, naturalnej przestrzeni, odłączenia się od zmartwień życia codziennego, odnalezienia wewnętrznego spokoju i odnowy.

 

Więcej informacji na: http://being-gathering.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *